چند کلام با شما

سپاس بیکران خداوند یکتا را که به ما هستی بخشید و ما را از نعمتهای بیشمار خود برخوردار ساخت!!.

با عرض سلام و عرض ادب به حضور عزیزانی که خوبند و خوبی رو گسترش میدن و به وبلاگ کتاب راز موفقیت هم، میان و دقایقی رو در اینجا سپری می کنند.

مطالب مهم رازهای موفقیت رو تقدیم می کنم به همه ی خوبان .

امیدوارم استفاده کنید .

یه کلام مهم: هر استادی وقتی درسی رو ارائه میده اون چیزای مهم و بسیار اساسی رو به عنوان یه راز در دل خودش نگه میداره و به دانشجوهاش نمی گه تا هر دانشجوئی که واقعاً متوجه درس و خواسته ی خودش هست دنبال چیزای اساسی موضوعات، باشه تا در درس، کار یا آموزش موفق بشه و اگه دانشجوئی اصرار و سماجت در درس داشته باشه بالاخره اون استاد هم از اون رازها و مطالب اساسی میگه و از اون موقع، اون دانشجو، دانشجوی بسیار موفقتری خواهد بود !!!!!!.

آنتونی رابینز هم در کتابش رازهائی رو گذاشته و هر که واقعاً بخواد و سرسری نگیره متوجه خواهد شد.

ضمناً

به زیادی کلام توجه نکنید مهم این هست که کدوم جملات رو انتخاب کنی و بهش ارزش قائل بشی و بخوای که اونو به اجرا دربیاری . این حقیر اصلاً دوست ندارم که بگم، جملات خوب رو انتخاب کنید و به اونا عمل کنید ولی خیلی خیلی دوست دارم بگم، جملات خوب رو انتخاب کنید و اونارو به اجرا دربیارید . چرا ؟ !!

پس این شما و این هم رازهای موفقیت  .

این حقیر در زندگی خودم از به اجرا درآوردن جملات ناب زندگی، خیر بسیار دیدم و امیدوارم لیاقت اینو داشته باشم که از طرف من هم کسی حداقل به یک یا چند جملهی ناب برسه و اونارو به اجرا دربیاره و روشهای زندگیش رو ترمیم کنه تا به خدا برسه !!.  

شما هم به هر طریق که میتونید بخش های این کتاب را بخونید و حتماً استفاده کنید!.

تبادل لینک با وبلاگ ها یا سایت های خوب و منطقی، موافقم .

یازده بخش کتاب رو آوردم تا از این به بعد با هم رازهای موفقیت رو پیدا کنیم .

همراهان عزیز حتماً حرف آخر مرا از اینجا بخونید

و

نظری داشتید بگید .

/ 35 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی کارنما

سلام نسيم جان.خوبي كه ايشالا؟ من آپم.خوشحال ميشم بياي.چرا آپ نميكني؟ [گل]

محمود دهقانی

نوروز باستانی را به شما و خانواده گرامی شادباش می گوئیم

امیر

سلام.ساله نو مبارک به وبم بیا اگه از طرز فکر و نوشته هام خوشت اومد همدیگرو لینک کنیم . در ظمن اگه اجازه بدی میخوام از مطلبات تو وبم با ذکر وبلاگه تو استفاده کنم. منتظرت تو وبم هستم.

مسعود علوی

سلام عیدتون مبارک.سال خوبی رو براتون آرزو می کنم با عذر و بهانه ای به روزم.[گل]

علي كارنما

_____@@@@@@___________@@@@@ _______@@@________@@_____@@_______@ ________@@___________@@__@@_______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@________________________@@ ____@@@@@@___________________@@@@@@@ __@@@@@@@@@_________________@@@@@@@ __@@______________________________________@@ _@@_________________@@@@@________________@@ _@@________________@@@@@@_______________@@ _@@@______________@@@@@@______________@@@ __@@@@_____________@@@@____________@@@@ ____@@@@@@______________________@@@@@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@_____________@@ ________@@@________@@@____________@@ ________@@@______@@@__@__________@@ _________@@@_____@@@___@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________________@ ____________________@ _____________________@سلام عزيزم.من آپ كردم.خيلي خوشحال ميشم بياي پيشم نظرتو بگي.منتظرم.خدا پشتو پناهت.[گل]

مسعود

سلام به روز شدم. منتظرتون هستم. حتما تشریف بیارین [گل][گل]

مسعود

سلام به روز شدم. منتظرتون هستم. حتما تشریف بیارین [گل][گل]

سمانه

سلام این جستجوگر را هم در کدگذاری خودت امتحان کن اگه مناسب و جالب بود در وبلاگت استفاده کن !! --------------- <center> جستجوگر خرید اینترنتی<br> <script src="http://431.ir/ads/feed/show_search.php?AdsID=4805&theme=0&domain=" ></script> </center> ---------------- Please !. جستجوگر محصولات گسترده ترین سیستم خرید و فروش اینترنتی ایرانی که میتونید در خریدهای اینترنتی خودتون از اون استفاده کنید. همواره موفق باشید. قدر لحظه ها را بدونیم !!!

منصور

با سلام سایت شارژ همراه www.liansharj.ir با بیشترین تخفیف و دارای نماد اعتماد شما هم حتماً امتحان کنید و نتیجه را ببینید! با تشکر

منصور

با سلام سایت شارژ همراه www.liansharj.ir با بیشترین تخفیف و دارای نماد اعتماد شما هم حتماً امتحان کنید و نتیجه را ببینید! با تشکر